Beste clubleden,

BV Leiderdorp is een kleine, maar ook springlevende Leiderdorpse sportclub. Veel, vooral jeugdige, leden beleven veel plezier aan de basketbalsport. We zijn een kleine club en moeten daarom steeds op creatieve manier kijken of we wat extra geld kunnen binnenhalen. Bijvoorbeeld om daarmee nieuwe ballen, opleiding trainers/coaches of nieuwe reservetenue’s te financieren.

Daarom doen wij mee met de Nationale Belweken van de VriendenLoterij om wat extra geld te verkrijgen.

[b]Op maandag 17 november tussen 19.00 en 21.30 uur kunt [/b]u een telefoontje verwachten van een van onze leden met de oproep om mee te spelen met de VriendenLoterij voor BVL Leiderdorp. De helft van uw lotprijs gaat direct naar onze clubkas. (1 lot is op jaarbasis een nieuwe bal!) En als deelnemer aan de VriendenLoterij maakt u maandelijks kans op een mooie (geld)prijs.

[b]Hoe meer loten we nu verkopen, hoe sneller we kunnen investeren in nieuw materiaal. Zodat onze leden plezier blijven houden in de basketbalsport. Daar gaan we samen toch voor?[/b]

Samen maken we de club!

Met vriendelijke groeten,

Arie van de Nadort, voorzitter BV Leiderdorp

[b][i]Ps. Als u mee wil bellen, dan kunt u zich natuurlijk aanmelden bij een van de bestuursleden.[/b][/i]

[img]/img/nieuws/vriendenloterij-A.png[/img]