Laatste nieuws
  1. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  2. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB
  3. Start nieuwe seizoen
  4. MU22 goed bezig … (verslag BVL – MSV dd 220918)
  5. Ronald “onderscheiden” met de NBB-speld

Dit zijn de Heren 1

De meeste spelers van dit team spelen al vele jaren met elkaar. Veel drive en energie!

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 20.30 u en 22.00 uur

Trainer/coach: Niels Wallaard / Ed de Kler

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

placeholder
19 okt. 15:00 uur BV Leiderdorp MSE 1 - Punch MSE 3 De Bloemerd Veld 1
26 okt. 14:15 uur Westland Stars MSE 2 - BV Leiderdorp MSE 1 Westlandhal Veld 2
2 nov. 18:30 uur BV Leiderdorp MSE 1 - EBV Baros MSE 2 De Bloemerd Veld 1
10 nov. 13:30 uur BV Oegstgeest MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 1 Sporthal De Cuyl Veld 1
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1Punch MSE 348275232
2Lokomotief MSE 336295147
3HBV The Jumpers MSE 236185153
4EBV Baros MSE 22417395
5LUSV Basketbal MSE 244256241
6Bouncers Basketball MSE 244206210
7Westland Stars MSE 254263287
8Cady '73 MSE 264344487
9BV Leiderdorp MSE 132152157
10BV Oegstgeest MSE 142224286
11Silvertown Lions MSE 142211245
12Zoebas MSE 140217261