Laatste nieuws
  1. Wedstrijdplanning 2e helft seizoen
  2. OBAIL Detacheert sponsort inloopshirts M14
  3. Vinkestijn BugetBeheer shirtsponsor X14-1
  4. Saton Optiek Leiderdorp sponsort reclamedoek
  5. BAC Verhuur shirtsponsor van de XU10

Dit zijn de Heren 1

De meeste spelers van dit team spelen al vele jaren met elkaar. Veel drive en energie!

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 20.00 u en 21.30 uur

Trainer/coach: Niels Wallaard / Ed de Kler

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

4 feb. 18:45 uur DAS MSE 3 - BV Leiderdorp MSE 1 Korba sporthal Veld 1
11 feb. 18:45 uur BV Leiderdorp MSE 1 - Cady '73 MSE 1 De Bloemerd Veld 1
18 feb. 17:00 uur BV Leiderdorp MSE 1 - DAS MSE 3 De Bloemerd Veld 1
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1BV Leiderdorp MSE 11018659489
2Almere Pioneers MSE 2812546466
3CobraNova MSE 31012649604
4Cady '73 MSE 11112632581
5BV Oegstgeest MSE 11010690612
6MSV Basketbal MSE 21010537521
7EBV Baros MSE 5128651794
8BV Alphia MSE 176400418
9DAS MSE 3106626691
10Zoebas MSE 282381595