Laatste nieuws
  1. 1e nieuwsbrief verzonden
  2. M22 strijdt tegen koploper…
  3. Schoolbasketbaltoernooi 2019
  4. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  5. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB

Dit zijn de Heren 1

De meeste spelers van dit team spelen al vele jaren met elkaar. Veel drive en energie!

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 20.30 u en 22.00 uur

Trainer/coach: Niels Wallaard / Ed de Kler

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

placeholder
16 nov. 18:30 uur BV Leiderdorp MSE 1 - LUSV Basketbal MSE 2 De Bloemerd Veld 3
8 dec. 17:15 uur BV Leiderdorp MSE 1 - Lokomotief MSE 3 De Bloemerd Veld 1
13 dec. 21:00 uur Silvertown Lions MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 1 De Meent Veld 2
10 nov.BV Oegstgeest MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 155 - 37
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1EBV Baros MSE 2612474322
2Punch MSE 3812519521
3Lokomotief MSE 3610532329
4HBV The Jumpers MSE 268337333
5Bouncers Basketball MSE 278373373
6BV Oegstgeest MSE 178410431
7Cady '73 MSE 286464591
8Westland Stars MSE 286438478
9LUSV Basketbal MSE 264361364
10Silvertown Lions MSE 174364417
11Zoebas MSE 184463513
12BV Leiderdorp MSE 172355418