Laatste nieuws
  1. 1e nieuwsbrief verzonden
  2. M22 strijdt tegen koploper…
  3. Schoolbasketbaltoernooi 2019
  4. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  5. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB

Dit zijn de Heren 2

Een jong en gedreven team! Ambitie, snelheid en energie zijn typerend voor deze mannen. Geven niet op en strijden tot de laatste minuut voor de overwinning.

Trainingsmomenten: op donderdagavond 19.30 u tot 21.00 u

Trainer/coach: Peter Kanbier / Wichard Jacobi

Klasse/poule: 3e klasse / poule A

placeholder
16 nov. 15:00 uur BV Leiderdorp MSE 2 - Westland Stars MSE 3 De Bloemerd Veld 3
23 nov. 14:30 uur Jump MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 2 De Schelft Veld 1
8 dec. 15:30 uur BV Leiderdorp MSE 2 - LUSV Basketbal MSE 3 De Bloemerd Veld 3
14 dec. 14:00 uur HBV The Jumpers MSE 3 - BV Leiderdorp MSE 2 't Zandje Veld 1
9 nov.Punch MSE 4 - BV Leiderdorp MSE 270 - 46
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1Punch MSE 4814477362
2BV Alphia MSE 1612440291
3Lokomotief MSE 4610373316
4Westland Stars MSE 3710430387
5Jump MSE 1710401328
6S.B.U. MSE 3810535442
7DAS MSE 496470541
8BS Leiden MSE 474344424
9BV Leiderdorp MSE 274330407
10HBV The Jumpers MSE 352238310
11Zoebas MSE 272339421
12LUSV Basketbal MSE 370327475