Laatste nieuws
  1. Nipte winst van M22 tegen Blue Drakes
  2. Nieuwsbrief #3 verzonden
  3. Opbrengst Grote Clubactie
  4. Nieuwe reclamedoek-sponsor!
  5. Overlijdens bericht Kitty Nieuwenburg-van der Meer

Dit zijn de Heren 2

Een jong en gedreven team! Ambitie, snelheid en energie zijn typerend voor deze mannen. Geven niet op en strijden tot de laatste minuut voor de overwinning.

Trainingsmomenten: op donderdagavond 19.30 u tot 21.00 u

Trainer/coach: Peter Kanbier / Wichard Jacobi

Klasse/poule: 3e klasse / poule A

placeholder
26 jan. 15:30 uur BV Leiderdorp MSE 2 - S.B.U. MSE 3 De Bloemerd Veld 1
1 feb. 18:15 uur BV Alphia MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 2 Sporthal de Arena Veld 1
9 feb. 13:45 uur BV Leiderdorp MSE 2 - DAS MSE 4 De Bloemerd Veld 1
16 feb. 15:00 uur BS Leiden MSE 4 - BV Leiderdorp MSE 2 Sportzaal Houtkwartier Veld 1
18 jan.Lokomotief MSE 4 - BV Leiderdorp MSE 265 - 46
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1BV Alphia MSE 11222773554
2Lokomotief MSE 41320795662
3Westland Stars MSE 31218721644
4Jump MSE 11318790583
5S.B.U. MSE 31418910754
6Punch MSE 41316747658
7Zoebas MSE 21210617648
8DAS MSE 4138662786
9BS Leiden MSE 4138686815
10HBV The Jumpers MSE 3116554755
11BV Leiderdorp MSE 2116504657
12LUSV Basketbal MSE 3 *130557800