Laatste nieuws
  1. De trainingen beginnen weer!!!
  2. Belangrijk: ALV op woensdag 24 aug.
  3. Elles Tisseur overleden
  4. 23 april… Koningsfeest bij BVL!!!
  5. Nieuwe reclamedoeksponsor

Dit is ons damesteam 1

Een jong team: een mix van de V20 en VSE-1. Ze “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 20.00 u en 21.30 u

Trainers/coaches: Simone van Meurs / Reinier Hereur

Klasse/poule: 3e klasse

1 okt. 15:45 uur CBV Binnenland VSE 4 - BV Leiderdorp VSE 1 De Driesprong Veld 1
15 okt. 18:30 uur BV Leiderdorp VSE 1 - Hurricanes VSE 2 De Bloemerd Veld 1
18 sep.Utrecht Bull's VSE 4 - BV Leiderdorp VSE 1 Galgenwaard 37 - 62
24 sep.BV Leiderdorp VSE 1 - River Trotters VSE 3 De Bloemerd 47 - 21
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1B.O.B. VSE 12413748
2EBV Baros VSE 32413149
3BV Leiderdorp VSE 12410958
4BV Squirrels VSE 1249781
5CBV Binnenland VSE 4229478
6Utrecht Bull's VSE 4226986
7New Stars VSE 2225673
8Blue Drakes VSE 1102432
9Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1103443
10Hurricanes VSE 2207082
11River Trotters VSE 3204576
12S.B.U. VSE 42029189