Laatste nieuws
  1. Wedstrijdplanning 2e helft seizoen
  2. OBAIL Detacheert sponsort inloopshirts M14
  3. Vinkestijn BugetBeheer shirtsponsor X14-1
  4. Saton Optiek Leiderdorp sponsort reclamedoek
  5. BAC Verhuur shirtsponsor van de XU10

Dit is ons damesteam 1

Een jong team: een mix van de V20 en VSE-1. Ze “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 20.00 u en 21.30 u

Trainers/coaches: Simone van Meurs / Reinier Hereur

Klasse/poule: 3e klasse

11 feb. 17:00 uur BV Leiderdorp VSE 1 - B.O.B. VSE 1 De Bloemerd Veld 3
18 feb. 15:45 uur CBV Binnenland VSE 4 - BV Leiderdorp VSE 1 De Driesprong Veld 1
4 mrt. 16:45 uur BV Squirrels VSE 1 - BV Leiderdorp VSE 1 Sporthal Oostmeer Veld 2
4 feb.Hurricanes VSE 2 - BV Leiderdorp VSE 1 Den Oert 57 - 44
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1B.O.B. VSE 11528838428
2BV Leiderdorp VSE 11426860502
3EBV Baros VSE 31522771518
4CBV Binnenland VSE 41316626531
5Utrecht Bull's VSE 41416585586
6Hurricanes VSE 21212591471
7Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 11210547586
8BV Squirrels VSE 1128430540
9Blue Drakes VSE 1148563627
10River Trotters VSE 3158486614
11New Stars VSE 2136300570
12S.B.U. VSE 4110141765