Laatste nieuws
  1. Breaking news –> extra nieuwsbrief
  2. Bestel niks zonder SponsorKliks!
  3. Nieuwsbrief #9 is verzonden
  4. Uitnodiging ALV
  5. VOORLOPIG GEEN BASKETBALL MEER IN COMPETITIEVERBAND

Dit is ons damesteam 2

Een jong team met enkele ervaren speelsters. Ze weten wat ze kunnen en “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainers/coaches: Margo Koole en Simone van Meurs

Klasse/poule: 2e klasse / poule B

# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1MSV Basketbal VSE 148268165
2Zoebas VSE 246212163
3Klipperstars VSE 156203204
4Lokomotief VSE 334162116
5BS Leiden VSE 334128121
6Westland Stars VSE 144181200
7BV Leiderdorp, VSE 2 (TR)0000
8HBV The Jumpers VSE 12058140
9BC Utrecht Cangeroes VSE 630133177
10CobraNova VSE 240159218