Laatste nieuws
  1. 1e nieuwsbrief verzonden
  2. M22 strijdt tegen koploper…
  3. Schoolbasketbaltoernooi 2019
  4. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  5. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB

Zaaltaken

Hieronder vind je een overzicht van de zaaltaken. Meer informatie over zaaltaken vind je hier,

16 nov. 11:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X14 1 - DAS X14 1
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), B. (Boudewijn) Preuninger (Scheidsrechter), C (Cinar) Baskoy (Tafelofficial), TE (Tom) Woltjer (Tafelofficial)
16 nov. 13:15 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X12 1 - Bouncers Basketball X12 2
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), WA (Wietse) Koster (Scheidsrechter)
16 nov. 13:15 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X14 2 - Lokomotief X14 2
J (Jelle) Paulides (Scheidsrechter), LL (Lotte) Broers (Scheidsrechter), T (Thijn) Van Cleef (Tafelofficial), C (Cyril) Eck (Tafelofficial)
16 nov. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp M16 1 (VR) - HBV The Jumpers M16 1
SE (Sterre) Kruijsen (Scheidsrechter), L (Latisha) Emeis (Scheidsrechter), NF (Noë) Jongsma (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
16 nov. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp MSE 2 - Westland Stars MSE 3
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), S (Simone) van Meurs (Scheidsrechter), MM (Matthijs) Berg (Tafelofficial), S (Stijn) Labordus (Tafelofficial)
16 nov. 16:45 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M18 2 (VR) - CobraNova M18 2
J (Jelle) Paulides (Scheidsrechter), JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), R.T. (Rens) Englebert (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
16 nov. 16:45 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp VSE 1 - River Trotters VSE 2
II (Ihaab) Kanbier (Scheidsrechter), PTJ (Paul) Broers (Scheidsrechter), W (Wouter) de Koster (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
16 nov. 18:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp MSE 1 - LUSV Basketbal MSE 2
R (Ronald) van der Meel (Scheidsrechter), T (Ton) Paulides (Scheidsrechter), JJR (Jurre) Smit (Tafelofficial), W (Wessel) Van Hooidonk (Tafelofficial)
16 nov. 18:30 uur
De Bloemerd Veld 1
Bv Leiderdorp V18 1 (VR) - Zoebas V18 1 (VR)
ME (Mylou) Roos (Scheidsrechter), PF (Fleur) Geelhoed (Scheidsrechter), J (Jay) Van Zwieten (Tafelofficial), B. (Bram) van der Plas (Tafelofficial)
23 nov. 13:15 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X14 3 - MSV Basketbal X14 2
8 dec. 12:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X12 1 - Forwodians X12 1
8 dec. 12:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M16 1 (VR) - Zoebas M16 1
8 dec. 13:45 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp M18 2 (VR) - Zoebas M18 2 *
8 dec. 15:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp MSE 2 - LUSV Basketbal MSE 3
8 dec. 15:30 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp VSE 1 - Divine VSE 1
8 dec. 17:15 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 1 - Lokomotief MSE 3
14 dec. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 3
Bv Leiderdorp V18 1 (VR) - MSV Basketbal V18 2
14 dec. 16:45 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M18 1 - Almere Pioneers M18 2