Laatste nieuws
  1. 23 april… Koningsfeest bij BVL!!!
  2. Nieuwe reclamedoeksponsor
  3. MultiVlaai Ballensponsor M16-2
  4. Overlijdensbericht
  5. Keurslager Albert Pestel ballensponsor

Dit is ons gemengde team U12-2

Een gemengd team vanĀ meisjes en jongens in de leeftijdscategorie -12 jaar.

Samen lekker beginnen met basketballen en de eerste wedstrijden spelen.

Trainingsmomenten: op woensdag tussen 17.00 u en 18.30 u

Trainer/coaches:

Klasse: 4e Klasse – G

# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1BC Shooters VSE 158311266
2Utrecht Bull's VSE 136177126
3BC Triple ThreaT VSE 234168154
4Landstede Basketbal ZAC VSE 134159152
5BV Leiderdorp VSE 144248229
6D.B.V. Arriba VSE 1126147
7Trajanum VSE 142187239
8S.B.U. VSE 1208498
9Sportiff Grasshoppers VSE 220114162
10BC Utrecht Cangeroes VSE 430154190