Laatste nieuws
  1. 1e nieuwsbrief verzonden
  2. M22 strijdt tegen koploper…
  3. Schoolbasketbaltoernooi 2019
  4. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  5. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB

Dit is ons damesteam

Een jong team met enkele ervaren speelsters. Ze weten wat ze kunnen en “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainers/coaches: Margo Koole en Simone van Meurs

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

16 nov. 16:45 uur BV Leiderdorp VSE 1 - River Trotters VSE 2 De Bloemerd Veld 1
23 nov. 14:15 uur Utrecht Bull's VSE 2 - BV Leiderdorp VSE 1 Galgenwaard Veld 2
8 dec. 15:30 uur BV Leiderdorp VSE 1 - Divine VSE 1 De Bloemerd Veld 1
8 nov.Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 - BV Leiderdorp VSE 1 Cleyn Duin 45 - 50
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1MSV Basketbal VSE 1510274180
2BC Utrecht Cangeroes VSE 4710363320
3Lokomotief VSE 348228164
4Divine VSE 158253234
5Sportiff Company Grasshoppers VSE 376328262
6Utrecht Bull's VSE 254239233
7BV Leiderdorp VSE 154225244
8BS Leiden VSE 254244279
9LUSV Basketbal VSE 242168206
10River Trotters VSE 252194247
11Den Haag Seagulls VSE 160215362