Laatste nieuws
  1. Nipte winst van M22 tegen Blue Drakes
  2. Nieuwsbrief #3 verzonden
  3. Opbrengst Grote Clubactie
  4. Nieuwe reclamedoek-sponsor!
  5. Overlijdens bericht Kitty Nieuwenburg-van der Meer

Dit is ons damesteam

Een jong team met enkele ervaren speelsters. Ze weten wat ze kunnen en “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainers/coaches: Margo Koole en Simone van Meurs

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

1 feb. 15:45 uur Lokomotief VSE 3 - BV Leiderdorp VSE 1 Van Zweedenhal Veld 1
9 feb. 15:30 uur BV Leiderdorp VSE 1 - Den Haag Seagulls VSE 1 De Bloemerd Veld 2
15 feb. 16:45 uur BC Utrecht Cangeroes VSE 4 - BV Leiderdorp VSE 1 Sporthal Lunetten veld 2
18 jan.BV Leiderdorp VSE 1 - LUSV Basketbal VSE 2 De Bloemerd 56 - 65
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1MSV Basketbal VSE 1918516341
2Lokomotief VSE 31016558444
3Divine VSE 11116561499
4BC Utrecht Cangeroes VSE 41214630584
5LUSV Basketbal VSE 21112567538
6Utrecht Bull's VSE 21112554511
7BS Leiden VSE 21212638615
8Sportiff Company Grasshoppers VSE 31312651590
9BV Leiderdorp VSE 1126531676
10River Trotters VSE 292370460
11Den Haag Seagulls VSE 1122454772