Laatste nieuws
  1. Wedstrijden en trainingen per direct AFGELAST
  2. Nipte winst van M22 tegen Blue Drakes
  3. Nieuwsbrief #3 verzonden
  4. Opbrengst Grote Clubactie
  5. Nieuwe reclamedoek-sponsor!

Dit is ons damesteam

Een jong team met enkele ervaren speelsters. Ze weten wat ze kunnen en “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainers/coaches: Margo Koole en Simone van Meurs

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1MSV Basketbal VSE 11424805561
2Lokomotief VSE 31424803606
3BC Utrecht Cangeroes VSE 41620853739
4Utrecht Bull's VSE 21620790710
5Divine VSE 11618816791
6LUSV Basketbal VSE 21618805761
7Sportiff Company Grasshoppers VSE 31718893772
8BS Leiden VSE 21614809843
9BV Leiderdorp VSE 1158650834
10River Trotters VSE 2154571764
11Den Haag Seagulls VSE 1152573987