Laatste nieuws
  1. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  2. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB
  3. Start nieuwe seizoen
  4. MU22 goed bezig … (verslag BVL – MSV dd 220918)
  5. Ronald “onderscheiden” met de NBB-speld

Dit is ons damesteam

Een jong team met enkele ervaren speelster. Ze weten wat ze kunnen en “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainers/coaches: Margo Koole en Simone van Meurs

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

2 nov. 16:45 uur BV Leiderdorp VSE 1 - BC Utrecht Cangeroes VSE 4 De Bloemerd Veld 3
8 nov. 20:45 uur Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 - BV Leiderdorp VSE 1 Cleyn Duin Veld 2
12 okt.Den Haag Seagulls VSE 1 - BV Leiderdorp VSE 1 Sportcampus Zuiderpark 40 - 48
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1Lokomotief VSE 348228164
2MSV Basketbal VSE 136158108
3BC Utrecht Cangeroes VSE 456244242
4Divine VSE 134147154
5Sportiff Company Grasshoppers VSE 344185136
6BS Leiden VSE 244205223
7LUSV Basketbal VSE 22298104
8BV Leiderdorp VSE 132128147
9Den Haag Seagulls VSE 12070115
10Utrecht Bull's VSE 230130146
11River Trotters VSE 23099153