Laatste nieuws
  1. Uitnodiging ALV
  2. VOORLOPIG GEEN BASKETBALL MEER IN COMPETITIEVERBAND
  3. Update corona-maatregelen
  4. Impressie wedstrijden 26 sept ’20
  5. Grote Clubactie gestart…

Dit is ons damesteam 1

Een enthousiast team! Deze meiden willen samen met hun zeer ervaren coach op landelijk niveau mooie wedstrijden spelen en strijden om de overwinning.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainer/coache: Ton Kallenberg

Klasse: 2e Divisie Landelijke

placeholder
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1BC Shooters VSE 158311266
2Utrecht Bull's VSE 136177126
3BC Triple Threat VSE 234168154
4Landstede Basketbal ZAC VSE 134159152
5BV Leiderdorp VSE 144248229
6D.B.V. Arriba VSE 1126147
7Trajanum VSE 142187239
8S.B.U. VSE 1208498
9Sportiff Company Grasshoppers VSE 220114162
10BC Utrecht Cangeroes VSE 430154190