Hallo BVL-ers,
In mijn laatste nieuwsbrief had ik het even over een leuke actie met Wok-restaurant Luxor, Stationsweg 19 in Leiden. Ik heb hier de details voor jullie…..
รขโฌยข de actie geldt voor alle BVL-leden, die samen met hun familie, of vrienden en vriendinnen, of collegaรขโฌโขs en de buren komen wokken bij Luxor; jij als BVL-er moet wel kunnen aantonen, dat je lid bent bij ons;
รขโฌยข Luxor keert geld uit aan BVL, over je totale bestedingsbedrag: 3% als je komt eten op donderdag, vrijdag, zaterdag of zondag en 5% als je op een andere dag komt;
รขโฌยข dat doet Luxor alleen, als je een flyer bij je hebt met een BVL (Wolves)- sticker erop en die inlevert als je gaat afrekenen;
รขโฌยข die flyer krijg je in de komende dagen uitgereikt, hetzij door mij, hetzij door je coach;
รขโฌยข als je meer flyers wilt hebben, laat dat ons dan even weten;
รขโฌยข ik zal in De Does en De Bloemerd ook een poster ophangen, om je nog eens op de actie te wijzen…en de lekkere trek te stimuleren, natuurlijk!
รขโฌยข in juli bespreek ik met Luxor, of de actie tot dan toe een succes is. Nou, dat hangt helemaal af van jou en jou en jou en…….
รขโฌยข de actie is trouwens niet exclusief voor BVL: Luxor draagt elke sportvereniging een warm hart toe.
Vragen over deze actie? Schiet mij of een bestuurslid even aan!
Tot zover. Eet smakelijk.
Arie van de Nadort, vz.