Op zaterdag 27 september vertrokken de jongens U16-2 om 16.30 uur bij Sporthal de Bloemerd. We gingen naar Omniworld in Almere. Tijdens de warming-up bekeek coach Hans Kallenberg de spelers van de tegenpartij. Lichamelijk gezien kwamen we twee maatjes te kort. Dat beloofde dus een wedstrijd met hard werken te worden!
Bas Kallenberg opende de score met 0-2. We stonden voor! Dat was overigens ook het enige moment dat we voor hebben gestaan. Via 0-2 ging het naar 17-2; 26 – 4 en 33 -10. Jeroen moest geblesseerd het veld verlaten. De wedstrijd was al gespeeld. Deze jongens waren een maatje te sterk voor ons.
Toch hebben we goed ons best gedaan. De aanvallen verliepen niet altijd zoals we gehoopt hadden; verdedigend kwamen we te kort; maar onze inzet was ondanks alles GOED!
De tweede periode opende Bas wederom de score, waarna Esteban ook de nodigde ballen erin gooide. Goede inzet van Mark, Dennis, Mitch en Floriaan maakte ons team compleet.De jongens U16-2 wilden de tegenstanders duidelijk maken dat ze er voor moesten vechten om de overwinning binnen te halen.
Via 41-12 werd het 43-18 en 55-27 bij rust; kortom we gingen nu gelijk op!
In de derde periode kon je merken dat ons team erg “smal” bezet was. We speelden met 7 spelers, waarvan er één geblesseerd was (Jeroen). Gelukkig konden we het tempo redelijk vast houden. We eindigden de derde periode met 87-46.
De vierde periode leek ons weer beter af te gaan. Mark schoot een fantastische drie-punter, Esteban moest met 27 punten en 5 persoonlijke fouten het veld verlaten. Mitch stond z´n mannetje en wist zelf een doordringen van de tegenstander goed te weerstaan. Dennis kreeg in deze laatste periode de basketbal”guts” zoals we dat vaker dit seizoen willen zien!
Floriaan heeft een goede wedstrijd gespeeld en heeft coach Hans Kallenberg blij verrast met z´n goede basketbalspel. Met de eindstand 106 – 62 ging U16-2 best tevreden weer naar Leiden terug.

[i]Scores:[/i] Esteban Alba Camargo 27, Bas Kallenberg 16, Floriaan Matser 2, Dennis van Winkel 8, Mark de Zwart 6, Mitch Schijf 2